Йорданія 

   
Про країну
 

Йорданія - країна культури, краси і контрастів. Це древня країна, але в той же час - це сучасне Королівство, що пропонує мандрівникові розмаїття, безпеку пересування й традиційну гостинність.

Тури в Йорданію - це подорож для тих, хто хоче доторкнутися до багатовікової біблійної легенди - адже, по переказах, саме з Йорданії старозавітний пророк Мойсей побачив землі Ханаана, до яких тримав шлях протягом довгих сорока років. Йорданія - свідок зародження іудаїзму, християнства й ісламу.

Тури в Йорданію – це знайомство зі скельним містом Петра. Це знаменитий серед дайверів усього світу курорт Акаба на березі Червоного моря. А відвідання древнього міста візантійських мозаїк Мадаба запам'ятається тим, хто відправився у Йорданію, унікальною мозаїчною картою Святої землі. У Йорданії безліч інших визначних пам'яток, для знайомства з якими одного туру буде явно недостатньо. Йорданія одна із самих гостинних країн світу, і в цьому ви можете переконатися самі, відправившись у цю загадкову країну!
 

Загальна інформація про країну

Офіційна назва: Йорданське Хашимітське Королівство

Столиця: Амман

Державний устрій. Йорданія - конституційна монархія. Глава держави Йорданії - король.

День проголошення незалежності Йорданії - 25 травня 1946 р.

Населення 5 153 000 чоловік

Державна мова: арабська. Більшість населення говорить на англійській та російській.

Релігія. Іслам

Географічне положення. Йорданії Йорданія розташована на Близькому Сході. На заході вона граничить із Ізраїлем, частина кордону проходить по Мертвому морю. На півночі - із Сирією. На північному сході - з Іраком. На півдні - і південно-сході - із Саудівською Аравією. У північній частині Мертвого моря в Йорданії є курортна зона. На південно-сході Йорданія має вихід до Червоного моря. Місто Акаба є не тільки єдиним портовим містом країни, але й курортом, а так само вільною економічною зоною. У декількох кілометрів по морю від берегів Йорданії (південніше Акаби) починається територія Єгипту, з яким є постійне морське сполучення..

Авіапереліт у Йорданію регулярними рейсам авіакомпанії UM-Air. Переліт: Київ – Амман – Київ, складає 4 години.

Віза в Йорданію. Для одержання візи в Йорданію необхідні:

- діючий закордонний паспорт,

- 1 фотографія,

- заповнена анкета й оплачений консульський збір у розмірі 15 USD.

При виїзді із країни стягується збір у розмірі 5 динарів.

ВІДДІЛ ПОСОЛЬСТВА ЙОРДАНСЬКОГО КОРОЛІВСТВА В УКРАЇНІ

Київ, 01030,

бульв. Т. Шевченко, 56

Тіл.: (044) 224-12-08

Факс: (044) 224-09-70

Годинни роботи: 9.00-15.00 (понеділок - п'ятниця)

Митні правила. Ввіз іноземної (крім ізраїльської) і національної валюти не обмежений (декларація обов'язкова). Вивіз завезеної валюти необмежений, національної - не більше 300 динарів. Заборонено ввіз зброї, наркотиків. Є обмеження на ввіз спиртного й сигарет. При вивозі предметів антикваріату бажано мати на руках квитанцію, видану продавцем.

Святкові й вихідні дні:

Офіційним вихідним днем у Йорданії є п'ятниця, однак багато власників магазинів — християни — не працюють і по неділях. Ряд національних свят відзначається по європейському календарі.

Свято праці — 1 травня.

День незалежності й Армії — 25 травня.

Сходження короля Хусейна на трон — 6 вересня.

Відзначаються й мусульманські свята, дати яких коливаються щорічно в межах двох тижнів у зв'язку з тим, що для встановлення їхнього настання використається місячний календар.

Великі міста Йорданії. Амман, Акаба, Зарка, Ирбид, Керак.

 

Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz