Україна 

  

 

Україна -  славиться своїми народними традиціями, творчістю і культурою. На території України розташовані два гірських масиви: Крим та Карпати. Крим відомий завдяки своїй розкішній природі, чистим повітрям та асоціюється з літнім відпочинком та оздоровленням на Чорному морі, у таких курортах-перлинах як Ялта, Коктебель, Місхор, Феодосія, Гурзуф. Карпати приймають туристів цілий рік, узимку - це гірськолижні курорти Славське, Буковель, Драгобрат, а влітку починається сезон "зеленого" туризму.

Також в Україні, завдяки наявності численних джерел мінеральної води, існують широкі можливості оздоровлення в санаторіях Трускавця, Сваляви, Моршина та ін.
Загальна інформація про країну
 
Площа. 603 628 км.кв

Столиця. Київ

Населення. 46 337 340 чол

Міжнародний код телефонного зв’язку. +380

Час. Час по Грінвічу +2 год.

Мова. Українська

Релігія. Основна релігія в Україні - християнство.
 
Валюта. 1 гривня= 100 копійок

Митниця. Предмети (товари), валютні цінності, що переміщуються громадянами через митний кордон України, підлягають обов'язковому декларуванню.

Декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною) точних даних про мету переміщення через митний кордон України предметів (товарів) і про самі предмети (товари), а також будь-яких відомостей, необхідних для митного контролю та митного оформлення.

Чайові. В ресторанах та готелях 10%

Напруга електромережі. 220 В

Клімат. Клімат України помірно континентальний, на Південному березі Криму — субтропічний середземноморський. В Українських Карпатах і Кримських горах спостерігаються зниження температур повітря по вертикалі знизу вгору, збільшена кількість опадів порівняно з сусідніми рівнинними територіями. Для країни в цілому характерне збільшення континентальності клімату із заходу на схід. Середньорічна кількість, годин сонячного сяяння зростає в Україні з північного заходу на південний схід і південь з 1700 до 2400. Мінімальна тривалість — у Поліссі (1700-1800 год на рік), максимальна — на південних схилах Кримських гір (понад 2400 год). Сумарна сонячна радіація становить на півночі країни 3500-4000, в південних районах — 4600-5200 МДж/м2 на рік.

На територію України приходять морські повітряні маси — арктичні (з півночі), помірні (з регіонів помірних широт Атлантики) і рідко — тропічні (з південних районів Атлантики). Континентальні помірні і тропічні повітряні маси приходять із внутрішніх районів Євразії відповідних широт. Для клімату України характерна часта зміна погод, що пов'язано з надходженням циклонів (в середньому за рік їх 45) і антициклонів (36). Антициклони менше рухливі, ніж циклони, тому в Україні переважають дні з антициклональними (ясними, сонячними) погодами — у середньому на рік їх 230-235 (проти 135-130 днів із циклональними погодами).

Підстилаюча поверхня впливає на всі кліматичні показники. Наприклад, гірські хребти Карпат і Криму захищають відповідно Закарпаття і Чорноморське узбережжя від холодних арктичних повітряних мас. Середньосічневі температури на північному сході країни від -7 до -8 С, а на Південному березі Криму (Ялта) +4 °С. Середньолипневі температури на заході України +18 °С, а на півдні — від +22 °С до +23 °С і. вище. Опади розподіляються нерівномірно, їх річна кількість зменшується з заходу і північного заходу (550-650 мм/рік) на південь і південний схід (до 300-350 мм/рік). Максимум опадів припадає на Кримські гори (понад 1000 мм/рік) і Українські Карпати (понад 1500 мм/рік).

Рекреаційні зони. Україна має чудові зони відпочинку на узбережжі Чорного та Азовського морів, гірськолижні курорти та курорти лікування мінеральними водами в Карпатах. Україна багата на архітектурно-історичні пам'ятки - об'єкти для захопливих екскурсійних подорожей.

 

Copyright MyCorp © 2024 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz