Ізраїль 

   
Про країну
 
 Ізраїль приваблює людей з багатьох причин. Для одних Ізраїль - це сповнений сонцем клімат, для інших Ізраїль – це країна багата різноманітними цікавими місцями і пам'ятками - історичними, археологічними, пов'язаних з релігією, або просто живописними. Ще для когось Ізраїль - це вражаючий контраст між старовиною і сучасністю.

Але, абсолютно для всіх Ізраїль таїть те, що відноситься до іншого виміру, завдяки якому кожна подорож до Ізраїлю залишає незабутні враження. Коли ви приїзджаєте до Ізраїлю вперше, вас незмінно охоплює відчуття зустрічі з давно знайомим. Адже так багато назв на дорожніх покажчиках - Єрусалим, море Галілейськоє, Назарет - відомі кожному.

Ви також відчуєте хвилювання від зустрічі з історією Ізраїлю, проходячи по місцях, де ступала нога Аврама 4000 років тому, царя Давида - 3000 років назад, Ісуса Христа - 2000 років назад, і хрестоносців - 1000 років назад.

Ізраїль - сучасна країна, де багата історія поєднується з розвиненою інфраструктурою туризму, яка може запропонувати варіант відпочинку на будь-який смак. Розкішні пляжі Ізраїлю, міська метушня, природні заповідники, лікувальні курорти, релігійні святині, торгівельні центри, базари, колонії художників, концерти в парку - все це до ваших послуг.

Взимку пляжі Ейлата заповнюються туристами з Північної та Західної Європи, що гріються на сонці.

Лікувальні властивості Мертвого моря, його корисна дія на шкіру відомі у всьому світі. Сюди приїжджає серйозна публіка. І, в шість годин ранку, коли ще немає жари, відпочиваючі вже висять в морі, як поплавки. Це єдине водоймище в світі, де вода важча за людське тіло. І, звичайно, обов'язково треба сфотографуватися, лежачи на воді, закинувши ногу за ногу і недбало читаючи при цьому газету.

З Ізраїльських земель походять три основні релігії світу - іудаїзм, християнство та мусульманство.

Євреї всього світу приїжджають до стіни плачу. Вкладають в стіну записки, як і їх предки, зі зверненням до Всевишнього. Люди повертаються до свого коріння.

Ізраїль - батьківщина християнства. У Ізраїлі пролягли дороги Ісуса Христа - від народження і до Голгофи. І, проходячи цю Хресну дорогу, по якій Він йшов, переживаючи його страждання і муки, люди згадують цей день як один з найважливіших і світліших днів свого життя.

Єрусалим - це і одна зі святинь мусульманства. Мечеть Омара давно стала одним з символів міста.

У Ізраїлі дотримуються принципу свободи релігії і свободи доступу до релігійних місць.

Сполучення з Ізраїлем дуже зручне. Ізраїль розташований на східному побережжі Середземного моря і обслуговується десятками міжнародних авіаліній. Всього лише 4 години повітряної подорожі з Європи - і ви в Ізраїлі. А коли ви вже на місці, переїзди - автомобілем, автобусом або літаком - не займуть багато часу, завдяки компактній географії Ізраїлю. З Єрусалиму до Тель-Авіва можна доїхати на машині менше ніж за годину, від Тель-Авіва до моря Галілейського - всього дві години, і від Єрусалиму до Мертвого моря - півгодини їзди. Доброзичливий народ Ізраїлю, який славиться традиціями гостинності, закладеними ще з біблійських часів, чекає вас. Незалежно від того, що привело вас до Ізраїлю - сонце, пам'ятки, святі місця або одна з сотень міжнародних конгресів, що щорік проводяться в Ізраїлі - ви будете зачаровані цією землею.

Унікальні і природні пам'ятники Ізраїлю - Ар ха-кармель, природна арка і печера Кешет, сталактитові печери Сорек, "місячний пейзаж" Махтеш ха-гадоль і Махтеш ха-катан, Содомськая гора і печера з соляним стовпом "дружина Лота" і безліч інших цікавих та екзотичних місць.

Рекорд Ізраїлю: Мертве море - найнижче місце на поверхні Землі (400 м нижче рівня світового океану - найнижча точка суші на Землі).

Рекорд Ізраїлю: Найнижча дорога в світі - дорога уздовж берега Мертвого моря, що пролягає на 393 м. нижче за рівень морить.

Рекорд Ізраїлю: Найстародавніші біблейські тексти (Числа, розділ 6, вірші 22-27), вигравійовані на двох срібних амулетах, знайдені під Шотландською церквою в Єрусалимі (587 р. до н. е.).

Рекорд Ізраїлю: Іудейська пустеля - найменша пустеля в світі (площа - 22 кв. км.).

Три основні курортні райони Ізраїлю - на побережжі Середземного моря, Червоного моря (Ейлат) і Мертвого моря, що гарантують бездоганний комфорт і сервіс в сучасних готелях і на пляжах в Ашкелоне, Тель-Авіві, Нетанії, Кейсарії, Герцлії, Хайфі, Акко і Нагарії. Більшість оздоровчих курортів сконцентрована в двох районах: озеро Кинерет (220 м. нижче за рівень морить) і Мертве море (395 м. нижче за рівень морить).

Ми запрошуємо вас зробити подорож по Ізраїлю. Приїжджайте до Ізраїлю. Комфортабельні готелі і професійні гіди чекають вас.

Ви за своє життя стільки чули про Ізраїль! Але краще один раз побачити, чим сто разів почути.

 Загальна інформація про країну

Столиця: Офіційно столицею Ізраїля вважається Ієрусалим (у 1948р. офіційно перенесено столицю з Тель-Авіва до Єрусалима, а у 1980р. законодавчо затверджено Єрусалим єдиною й неподільною столицею), але деякі держави всеж визнають столицею Тель-Авів, який реально виконує всі столичні функції і у якому розміщені посольства різних держав.

Час: рівний київському.

Найбільші міста: Єрусалим, Тель-Авів, Хайфа, Холон, Рамат-Ган.

Офіційні мови: іврит, арабська.

Державний устрій: Парламентська республіка

Адміністративний поділ - 6 округів (district).

Валюта: Ізраїльський новий шекель (NIS). 1 шекель = 100 агоротам

Релігія іудаїзм - 82%, іслам - 14%, християнство - 2%.

Населення: 6,5 млн. осіб ( ізраїльські євреї - 85%, ізраїльські араби - 10%, інші –5% )

Час: співпадає з київським часом (GMT)

Грошові відносини: Більшість банків відкриті з неділі по четвер з 8.30 до 12.00, а в неділю, вівторок і четвер з 16.00 до 18.00. Напередодні основних єврейських свят банки працюють з 8.30 до 12.00.

Шекелі можна обміняти на іноземну валюту в банках аеропорту в кількості не більше $500 або їх еквівалент в іншій валюті.

Шекелі, що перевищують вказану суму, які залишилися у туриста після відвідання Ізраїлю (не більше $5000) можна обміняти при представленні квитанції банку, що підтверджує їх отримання шляхом обміну іноземної валюти.

Прибуття в Ізраїль

В Ізраїль можливо прибути морським шляхом – порти Хайфа і Ашдод на Середземне море, повітряним шляхом – міжнародний аеропорт Бен-Гуріон і наземним транспортом через контрольно-пропускні пункти на кордонах з Йорданією та Єгиптом.

Увага! Ретельна перевірка безпеки на кордонах Ізраїлю – це звичайна процедура, яка виконується заради Вашої безпеки!

Багаж:

20кг та 5кг ручної поклажі.

Клімат. Клімат Ізраїлю субтропічний середземноморського типу, із сухим спекотним літом та м'якою дощовою зимою. Влітку переважає тропічне повітря, взимку воно чергується з повітряними масами помірних широт. Рельєф значно обумовлює різноманіття кліматичних умов в різних районах країни.

Магазини
Більшість магазинів відкриті з неділі по четвер з 9.00 до 19.00, у п'ятницю - до 14:00. Деякі з них закриваються на перерву з 13.00 до 16.00.
Великі торгові центри, розташовані в усіх містах, по буднях відкриті з 8.00 до 22.00. У міжнародних аеропортах ім. Вен-Гуріона і Овда, а також в Єйлаті працюють магазини безмитної торгівлі.

Туристам на замітку
Досить часто оплата за купівлю і послуги може бути прийнята у вільно конвертованій валюті. Проте здачу можуть видати в шекелях.
Туристи звільняються в Ізраїлі від ПДВ на наступні послуги, оплачені в іноземній валюті: проживання (в готелях, молодіжних гуртожитках, польових школах і кемпінгах); організовані екскурсії; оренда туристичних автомобілів з водієм-гідом; оренда автомобілів; польоти і поїздки, що виконуються ізраїльськими авіакомпаніями; харчування, організоване туристичними компаніями в рамках екскурсії; харчування в ресторані готелю (включене в загальний рахунок за проживання). Всі товари і послуги, придбані або надані в Єйлаті, крім сигарет, звільнені від ПДВ.

Режим перебування
Не рекомендується перебувати на контрольованих територіях, а також в арабських кварталах, особливо в нічний час.

Телефон

В Ізраїлі Ви можете телефонувати з готелю або телефонного апарату, купивши карточку у магазинах або кіосках, де продаються тютюнові вироби або преса. Телефонуйте набираючи наступні номери:

- в межах країни - 0+код міста або мобільного оператора номер + номер телефону.

- з Ізраїлю Ви можете телефонувати наступним чином – 00+код країни + код міста + номер телефону або 012 чи 013 чи 014+ код країни + код міста + номер телефону.

Наприклад, в Україну: 00+380+ код міста + номер телефону або 012 чи 013 чи 014+ код країни + код міста + номер телефону.

До Львова: 00 380 322 + номер телефону або 012 чи 013 чи 014+ код країни+код міста+номер телефону.

На мобільний: - 00 380 67+ номер телефону або 00 380 50+ номер телефону;

- 012 чи 013 чи 014+ код країни + код міста + номер телефону.

Напруга електромережі. 230В, 50 Гц.

Посольство України в Ізраїлі знаходиться в Тель-Авіві, 62594, Теl Аviv, 50, Yirmiyahu. Телефон (8-10-9723) 604-02-42, 602-19-52, факс 604-25-12, 544-67-44.

Посольство Ізраїлю в Україні знаходиться в Києві, бульв. Лесі Українки, 34. Телефон 230-69-79, факс 295-62-16.

 

Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz